Leśnictwa Leśnictwa

Rudzki Most

Leśniczy Andrzej Pieczka tel.: 600 327 905 Podleśniczy Sergii Mykhalchenko tel.: 882 437 340 Podleśniczy Grzegorz Szpajda tel.: 694 473 890
52 3349829;

Świt 1

89-510 Bysław

andrzej.pieczka@torun.lasy.gov.pl

 

                                            

Skrajna

Leśniczy Włodzimierz Michałek tel.: 608 019 315 Podleśniczy Adam Glama, tel.: 664 973 251 Podleśniczy Paweł Wesołowski tel.: 600 326 971
52 3349815;
 

Skrajna

89-511 Cekcyn

wlodzimierz.michalek@torun.lasy.gov.pl

 

 

 

Świt

Leśniczy Dariusz Pril tel.: 600 327 096
52 3343720;
 

Świt 2

89-500 Tuchola

dariusz.pril@torun.lasy.gov.pl

Żalno

Leśniczy Przemysław Podlewski tel.: 600 326 049

Żalno 11

89-506 Kęsowo

przemyslaw.podlewski@torun.lasy.gov.pl

Żółwiniec

Leśniczy Olgierd Wąśniewski te.: 694 473 894
52 3342105;
 

Żółwiniec 1

89-520 Gostycyn

olgierd.wasniewski@torun.lasy.gov.pl

Żółwiniec Szkółka

Leśniczy Mirosław Kletkiewicz tel.: 600 326 454
52 3342104;

Żółwiniec 2

89-520 Gostycyn

miroslaw.kletkiewicz@torun.lasy.gov.pl

Jeziorno

Leśniczy Dariusz Augustyński tel.: 600 327 911
52 3361076;
 

 

Okoniny 23

89-530 Śliwice

dariusz.augustynski@torun.lasy.gov.pl

Kiełpiński Most

Leśniczy Artur Cissewski tel.: 660 647 856 Podleśniczy Dorota Piątkowska tel.: 600 948 773
52 3343499
 

 

Okiersk 16

89-511 Cekcyn

artur.cissewski@torun.lasy.gov.pl

Plaskosz

Leśniczy Grzegorz Rezmer tel.: 600 326 443 Podleśniczy Julia Wamke-Stypułkowska tel.: 600 327 149
52 3343412;

 

Plaskosz 1

89-511 Cekcyn

 

grzegorz.rezmer@torun.lasy.gov.pl

 

 

 

 

Szczuczanek

Leśniczy Agnieszka Gliniecka, tel.: 600 325 572
52 3361094;
 

 

Szczuczanek

89-511 Cekcyn

agnieszka.gliniecka@torun.lasy.gov.pl

Wrzosowisko

Leśniczy Szymon Bauza tel.: 662 016 270 Podleśniczy Hubert Jóźwiak tel.: 694 473 893
52 3361024;

Wrzosowisko 1

89-511 Cekcyn

szymon.bauza@torun.lasy.gov.pl

Wymysłowo

Leśniczy Janusz Sala tel.: 600 327 190 Podleśniczy Dawid Szpajda, tel.: 606 713 415
52 3343798;
 

Wymysłowo 3

89-500 Tuchola

janusz.sala@torun.lasy.gov.pl

Wypalanki

Leśniczy Stanisław Kolc tel.: 600 327 078 Podleśniczy Filip Stypułkowski
52 3361097;
 

Wypalanki

89-505 Małe Gacno

stanislaw.kolc@torun.lasy.gov.pl